MĀRCIS AUZIŅŠ Akustikas kultūrtelpā

sest.11nov.4:00 pmsest.4:00 pmMĀRCIS AUZIŅŠ Akustikas kultūrtelpā

Laiks

(Sestdiena) 4:00 pm - 4:00 pm

Pasākuma detaļas

Par godu Lāčplēša dienai veltīts koncerts.

“Es ticu, ka mana artava un loma bezgalīgā laika nogrieznī ir muzicēšana, komponēšana un koncertēšana. Mijiedarbībā ar klausītāju tas ir tas, kas mani spēcina, iedvesmo un motivē nekad neapstāties un būt pastāvīgā muzikālas izaugsmes virpulī. Ģitāra mani vienmēr interesējusi kā solo instruments. Tas ir liels un teju nebeidzams muzikāls izaicinājums,” tā Mārcis Auziņš par muzikālo baudījumu, kuru sniedz klausītājiem un spēlējot gūst pats.

Koncertā dzirdēsiet gan paša radītas kompozīcijas no pirmajiem 3 solo albumiem (“Viens’, “Aizrautība”, Lielā Plūsma”), gan īpaši radītas aranžijas solo ģitārai no tādiem pasaulē atzītiem māksliniekiem kā Sting, The Beatles, John Lennon, Leonard Cohen, Raimonds Pauls, Imants Kalniņš.

Koncerta aptuvenais ilgums, 1h 20min

Norises vieta ir restorāna “Akustika” kultūrtelpa, kas atrodas ēkas otrajā stāvā.
Pirms vai pēc pasākuma, “Akustikas” pirmajā stāvā ir iespēja nobaudīt restorāna piedāvājumu, iepriekš rezervējot galdiņu pa tālruni +371 266660202

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

Vairāk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top