CHAIRMEN AKustikas kultūrtelpā

sv.28mai.3:00 pmsv.3:00 pmCHAIRMEN AKustikas kultūrtelpā

Laiks

(Svētdiena) 3:00 pm - 3:00 pm

Pasākuma detaļas

“Chairmen” ir pašmāju eksperimentālā čellu rokgrupa. Grupas nesen iznākušais albums “Naudas atmazgāšanas shēma” ir pārvērsts spēcīgā dzīvās mūzikas šovā, aizraujot dažādu vecumu un mūzikas gaumes klausītājus. Klasiskās mūzikas zināšanas apvienojumā ar mūsdienu pop/roka kultūru tiek ietvertas unikālā un emocionālā izpildījumā, kas garantē klausītāja endorfīna līmeņa paaugstināšanos. Papildinot 11 albumā dzirdamās oriģināldziesmas, koncertos tiek atskaņotas arī populārās mūzikas aranžijas, kā piemēram Džona Lenona “Imagine” un apvienības “Eurythmics” skaņdarbs “Sweet dreams”.

Grupas kodolu veido 3 mūziķi – Edvards Muzikants, Kristaps Grīnbergs un Tomass Ančs. Akustisko un elektrisko čellu skaņas salikums kopā ar bungu komplektu rada unikālu stilu sintēzi un apvieno akadēmiskās mūzikas, progresīvā roka, art-roka elementus.

Koncerta aptuvenais ilgums, 1h 20min

Norises vieta ir restorāna “Akustika” jaunizveidotā kultūrtelpa, kas atrodas ēkas otrajā stāvā.

Pirms vai pēc pasākuma, “Akustikas” pirmajā stāvā ir iespēja nobaudīt restorāna piedāvājumu, iepriekš rezervējot galdiņu pa tālruni +371 26660202

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

Vairāk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top